Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TАТ3А014,Toстер, црвена боја, compact class, 980W, за 2 па
Достапност:
Шифра: 66344
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TАТ3А014,Toстер, црвена боја, compact class, 980W, за 2 парчиња тост, електронско регулирање на степенот на пречење, отстранлив сад за трошки, вграден продолжеток за земички од нерѓосувачки челик
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm