Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal TT360131, Тостер за лепчиња, Боја бела, Моќност 850W, 7 ст
Достапност:
Шифра: 66016
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
2,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 100 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 50 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal TT360131, Тостер за лепчиња, Боја бела, Моќност 850W, 7 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција,1/2 функција, Подвижна тавичка за трошки.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG