Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal GC205012, Тостер Боја Инокс, Моќност 1600W,Тремо Спот, Тер
Достапност:
Шифра: 64564
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
5,509 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 230 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 115 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Tefal GC205012, Тостер Боја Инокс, Моќност 1600W,Тремо Спот, Термо регулатор,Не лепливи подвижни плотни за миење, Отварање 180 степени, дел за истекување на зејтин.
Достапност по салони Сетек Куманово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG