Бренд: ST
Краток опис: ST TTL-T100W, Superior Technology, Тостер за топли лепчиња, Бел,
Достапност:
Шифра: 43894
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TTL-T100W, Superior Technology, Тостер за топли лепчиња, Бел, 750W, Фиока за трошки, Електронска контрола на печењето, Заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm