Бренд: ST
Краток опис: ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, не
Достапност:
Шифра: 39657
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTG-T1800I, Superior Technology, Голем Грил Тостер, Инокс, нелепливи плочи, 1800W, термоизолирана рачка, автоматско исклучување, резервоар за собирање отпадно масло
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm