Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR PENSOFAL PS PEN 6724, Алуминиумска Тава за печење, Бакарен
Достапност:
Шифра: 72742

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR PENSOFAL PS PEN 6724, Алуминиумска Тава за печење, Бакарен изглед, правоаголна, нелеплива површина, 32cm, Отпорна на гребење, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm