Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI950/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжичн
Достапност:
Шифра: 72364
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BRI950/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, безжична и жичана употреба, 250 000 lamp flashes, додатоци за тело и лице, спречува повторно раснење на влакна, 5 мода на работа, сигурен и ефективен и на чувствителните делови, UV филтер, полнење 100 мин, работа мин 370 флешови
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm