Бренд: ST
Краток опис: ST SUPERIOR STEPS 7, Superior Technology, Метални скалила, 7 ст
Достапност:
Шифра: 72358

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SUPERIOR STEPS 7, Superior Technology, Метални скалила, 7 степеници, галванизиран челик, висина 170цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555