Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta CV4721F0, Фен за коса, Боја црно-кремова, Моќност 2200W,
Достапност:
Шифра: 71309
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta CV4721F0, Фен за коса, Боја црно-кремова, Моќност 2200W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Јон функција, Закачалка на рачката
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm