Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW5220F1, Пегла на пареа, Боја Вишна-Бела, 2700W, регули
Достапност:
Шифра: 71228
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW5220F1, Пегла на пареа, Боја Вишна-Бела, 2700W, регулирачка пареа 45г/мин, ударна пареа 180г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча MICROSTEAM 400 PROFILE (Laser), функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 300мл резервоар за вода, кабел 1,9 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm