Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка
Достапност:
Шифра: 71227
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW9240F1, Пегла на пареа, Боја Сина, 3100W, регулирачка пареа 65г/мин, ударна пареа 230г/мин, Anti-Calc, Anti-Drip, Плоча MICROSTEAM 400 PROFILE (Laser), 5 електронски нагодувања, функција за самочистење, вертикална пареа, Еко функција, удобна рачка, 350мл резервоар за вода, кабел 2,5 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF