Бренд: ST
Краток опис: ST PM-1200MW, Superior Technology, Апарат за пуканки, Бела боја,
Достапност:
Шифра: 71170
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PM-1200MW, Superior Technology, Апарат за пуканки, Бела боја, Време на подготовка 2-4мин, Подготовка на принцип на топол воздух, Помлаку калории без масло, 1200W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt