Бренд: ST
Краток опис: ST HMRB-500DWR, Superior Technology, Бела/црвена боја, Рачен мик
Достапност:
Шифра: 70995
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST HMRB-500DWR, Superior Technology, Бела/црвена боја, Рачен миксер со Ротирачки сад, бело/сива боја, 500W, 5 брзини + турбо функција, хромирани матаалки за шлаг и брашно - 2 пара, заштита од прегревање, ергономски дизајн
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR