Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC8735/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp,
Достапност:
Шифра: 69875
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC8735/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp, 2600W, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 420г/мин, регулирачка пареа 120г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), SteamGlide Plus плоча, тивка пумпа, 1.8 л капацитет на резервоар, должина на кабел 1.8м
Тип На пареа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm