Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG5720/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултист...
Достапност:
Шифра: 33245
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,949 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 246 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 123 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips MG5720/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајлер 9 во 1, DualCut технологија со два пати повеќе ножеви, 9 алатки за брада и коса, Додатоци што можат да се мијат, Гумена рачка што не се лизга, Челични самоостречки ножеви, Без потреба од подмачкување, LED индикатор, Целосно полнење за 16 часа, Безжична работа 60мин, Батерија NiMh, Вклучени додатоци: Метален тример, Tример за нос и уши, Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм, 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм, 3 чешли за коса: 9, 12 и 16 мм, Кутија за одложување, Четка за чистење
Тип на машинки за потстрижување Повеќенаменски тримери