Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS RS 10/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Ви
Достапност:
Шифра: 69037
Гаранција (дена): 1080
Редовна Цена: 5,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

4,609 Ден.
12 РАТИ: 404 Ден.
24 РАТИ: 212 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARISTON ANDRIS RS 10/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Високомонтажен Бојлер за во кујна 10 литри, MADE IN ITALY, Нов бакарен греач од 1.2KW, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Нов држач за греачот со 4 отвори, Максимална температура 80 степени, Загревање за 29 минути до 45 степени, бело сива боја, Димензии ВxШxД 36х36х27.6 цм, Тежина 6.6кг, IPX1 ниво на заштита
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ