Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MMO 20 DGEII, Микробранова печка со грил, Inox боја, Mоќ
Достапност:
Шифра: 72878
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MMO 20 DGEII, Микробранова печка со грил, Inox боја, Mоќност 1000W + Грил 800W, Волумен: 20 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 7, Електронско управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 455x260x330 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555