Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MO 20 A3W, Микробранова печка Advanced линија, Бела боја
Достапност:
Шифра: 72455
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MO 20 A3W, Микробранова печка Advanced линија, Бела боја, Дисплеј, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, Функција SmartDisplay, Дефиниран старт на готвење, Повеќе начини на готвење, Електронско управување, Ротирачка стаклена чинија, Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555