Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC NN-E22JMMEPG, Микробранова печка, бела боја, Механички
Достапност:
Шифра: 72266
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC NN-E22JMMEPG, Микробранова печка, бела боја, Механички контроли, 20л капацитет, 800W,5 нивоа на моќност, функција за одмрзнување, функција повторно загревање, заштита од деца, Димензии 497x391x291 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555