Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA AMG17M70VH, Микробранова печка, бела со црна предна страна
Достапност:
Шифра: 67006
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA AMG17M70VH, Микробранова печка, бела со црна предна страна, Мануелни команди, 17Л, 700W, тајмер, 6 програми
Напреден Филтер
Волумен 17 литри
Грил Не
ЛЦД Диспеј Не
Тип Самостоечки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555