Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EMS21400S, Микробранова Печка со грил, Сребрена боја,
Достапност:
Шифра: 64463
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EMS21400S, Микробранова Печка со грил, Сребрена боја, Капацитет 21.2л, Самостоечка, надворешна моќност (микробранови) 800W, грил моќност 1.000 W, Механичка контрола, отварање на вратата со копче, стаклен ротирачки тањир 270 mm, 11 степени на моќност, 30 min. programme, defrosting, Димензии: 485 x 422 x 287 mm
Напреден Филтер
Волумен 23 литри
Грил Да
ЛЦД Диспеј Не
Тип Самостоечки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555