Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH HMT75M451, Микробранова печка, Инокс, не рѓосувачки челик,
Достапност:
Шифра: 64331
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH HMT75M451, Микробранова печка, Инокс, не рѓосувачки челик, лакирана внатрешност 17л,Авто пилот7, Бр на степени на јачина 5, 800W,600W, 360W, 180W, 90W, Врата со сигурносно стакло, Едноставно управување со кпчиње сто се увлекуваат,стаклена чинија пречник 24,5 cm, отварање на лево,самостоен уред, можност за вградување
Напреден Филтер
Волумен 17 литри
Грил Не
ЛЦД Диспеј Не
Тип Самостоечки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555