Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea AM720C4E, Микробранова печка, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 20Л,
Достапност:
Шифра: 60550
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Midea AM720C4E, Микробранова печка, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 20Л, 700W, Електронски контроли, 5 нивoа на моќност, Тајмер, функција одмрзнување, Заштита од деца, звучна сигнализација за крај на програмот, стаклена чинија, Димензии 44x36x23 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555