Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TWE 6060SFW, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја со
Достапност:
Шифра: 73079
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TWE 6060SFW, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја со сребрени копчиња, ВЕНТИЛАТОР во фурната, Врата со двојно стакло, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela