Бренд: FERRE
Краток опис: FERRE F6B40G2-W, Гасен шпорет со стаклен капак со рерна на гас 6
Достапност:
Шифра: 72984
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
FERRE F6B40G2-W, Гасен шпорет со стаклен капак со рерна на гас 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, рерна на гас, истовремена работа на горен и долен греач во рерна 15 минути, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela