Бренд: FERRE
Краток опис: FERRE F6B22E3-W, Комбиниран шпорет со стаклен капак 60x60цм, бел
Достапност:
Шифра: 72983
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
FERRE F6B22E3-W, Комбиниран шпорет со стаклен капак 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 2 електрични рингли (1x 145мм 1x 180мм) и 2 гасни рингли , СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela