Бренд: FERRE
Краток опис: FERRE F6S04E3-W, Електричен шпорет со метален капак 60x60 цм, бе
Достапност:
Шифра: 72981
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
FERRE F6S04E3-W, Електричен шпорет со метален капак 60x60 цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 електрични рингли (2x 145мм, 2x 180мм), светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555