Бренд: ST
Краток опис: ST 7550BA Superior Technology, Мини електричен шпорет, црн, 40 л
Достапност:
Шифра: 72314
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST 7550BA Superior Technology, Мини електричен шпорет, црн, 40 литри рерна, 3 електрични рингли, 1200W, 750W + 450W, Врата со двојно стакло, Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа, тајмер, термостат, горен и долен греач во рерната, вклучена тава
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm