Бренд: ST
Краток опис: ST CSH60BHVRK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 6
Достапност:
Шифра: 72096
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CSH60BHVRK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 60x60цм, црна боја, ТУРБО Вентилатор, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, Капацитет на рерна 60л, 2 електрични рингли(1 ТУРБО загревачка електрична рингла 14.5 цм) и 2 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela