Бренд: MBS Smederevac
Краток опис: Мини самостоен Шпорет MBS, Крем, Вкупна моќност 3.7 KW, Работна
Достапност:
Шифра: 66926
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Мини самостоен Шпорет MBS, Крем, Вкупна моќност 3.7 KW, Работна површина опремена со Две Грејни полчи F145mm-1000W, F180mm-1500W, Грejaчи на рерна - горе/доле: 600W/600W,Димензиина рерна В:Ш:Д: 205 x 367 x 325mm, Димензии на шпоретот В:Ш:Д: 315 x 570 x 350mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela