Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSIC 3M17, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Д
Достапност:
Шифра: 72520
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WSIC 3M17, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, 6th Sense технологија - сензори кои го одредуваат степенот на валканост на садовите и со тоа автоматски го прилагодуваат циклусот на миење со огромни заштеди на енергија и вода, Multi Zone функија која овозможува бирање дали ќе се мие само во горната или само во долната корпа, Тајмер, самочистечки филтер, Бучност 47dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 238 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 9л, Максимална температура на вода од довод 60 степени, А+ енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt