Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux ESL5205LO, Вградна машина за миење на садови, 60цм, К
Достапност:
Шифра: 71046
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux ESL5205LO, Вградна машина за миење на садови, 60цм, Капацитет 13 комплети (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Бучност: 49dB, Electronic - 3 digit Дисплеј, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (50, 60, 65, 70 C), одложено миење, AutoFlex, Energy saver, 1 colour beam on floor, Fuzzy logic, DryTech drying, 12 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt