Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GV 63160, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm,
Достапност:
Шифра: 70948
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje GV 63160, Машина за миење садови целосно вградна, 60cm, MADE IN SLOVENIA, Капацитет: SpaceComfort - 13 комплета, 5 програми: Интензивно миење; Економична програма; Плакнење; Daily wash; Брза програма 20 минути, Температура на миење: 70, 60, 55, 35 °C, Самочистечки филтер, Aqua Stop, Програма SpeedWash, Функција за половично полнење, Дополнително сушење (ExtraDry), Индикатор на одбраната програма, Индикатор за крај на миењето, Индикатор за преостанато време на работа, Внатрешност од нерѓосувачки челик, Распрснувачи: 2, Нивоа на прскање: 4, Горна корпа: Широка мрежа; Преклоплива лева полица за вино; Фиксни држачи; Фиксна подлога за чаши, Долна корпа: Широка мрежа; Фиксни држачи; Корпа за кујнски прибор, Број на корпи: 2, Звучен и светлосен сигнал за крај на програмот, Одложен старт 3/6/9h , Енергетска класа: А++, Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор, Димензии (Ш x В x Д): 598 x 818 x 550 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt