Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADG 301, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дис
Достапност:
Шифра: 69321
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADG 301, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, 5температури, Тајмер, самочистечки филтер, А+ енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt