Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON LSB 7M116 X EU, Полувградна машина за миење сад
Достапност:
Шифра: 69222
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON LSB 7M116 X EU, Полувградна машина за миење садови, Инокс панел, 14 комплети, 60цм, 7 програми, Половично полнење, Индикатори за сол и сјај, Заштита од протекување, Aquastop - доживотна заштита од прелевање вода, Бучност 43дб, А+ енергетска класа, 82x59x57цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt