Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux ESI6201LOX, Полувградна машина за миење на садови, со
Достапност:
Шифра: 66917
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux ESI6201LOX, Полувградна машина за миење на садови, со INOX контролна рамка, Капацитет 12 комплета садови (2 полици за чинии, 4 полици за чаши), Electronic - ЛЦД Дисплеј, Бучност: 49dB, А+ енергетска класа, 5 програми за миење, 4 температурни нивоа (45, 50, 65, 70 C), одложено миење, AD, Fuzzy logic, AQUA CONTROL, DryTech drying, 14.3 литри потрошувачка на вода, Димензии 596 x 555 x 818 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt