Бренд: ST
Краток опис: ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Ст
Достапност:
Шифра: 70250
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST BOBHG 5670XF, Superior Technology, Вграден комплет Фурна + Стаклокерамичка Плотна, Зависни, Вентилатор во фурната, Грил, 56л капацитет на фурна, 4 грејни зони на плотна, Тајмер, А енергетска класа, Димензии 60x60x57 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR