Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH БРОН 2017 Light Edition (КОМПЛЕТ) - BOSCH HBN211E4, Вградн
Достапност:
Шифра: 68119
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH БРОН 2017 Light Edition (КОМПЛЕТ) - BOSCH HBN211E4, Вградна фурна, Резбан метал, Pop out модерни командни копчиња, 7 програми, Мултифункциска XXL рерна 67 литри, Дигитален Тајмер, Лесно чистечки емајл на внатрешноста, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Лесно вадење на вратата, Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 2800W, Енергетска класа А-10%, 60x60x55 цм + BOSCH PKE645D17, Serie 4, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 4 зони на готвење, 17 нивоа на моќност, Тајмер, Дигитален дисплеј Top Control, Рестарт функција, Индикатор за топлина, Заштита за деца, 6600W, Димензии: 5.0 x 58.3 x 51.3 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt