Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje Вграден комплет Gorenje EXCELLENCE, Gorenje BS 737 EX, I
Достапност:
Шифра: 60572
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje Вграден комплет Gorenje EXCELLENCE, Gorenje BS 737 EX, IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пареа, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push Pull копчиња на вовлекување, Тајмер, Капацитет 71Л., ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа, 11 програми, GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата, Печење на повеќе нивоа, DC+ систем Ефикасно распределување на топлината, BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето, SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна, Совршен грил (PerfectGrill) Двоен греач за фантастично печење, AquaClean Едноставно секојдневно чистење, Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Потрошувачка на електрична енергија: 0.81 kWh (вентилаторска), 0.94 kWh (конвенционална), А енергетска класа, Димензии (ШxВxД): 59.7 × 59.5 × 54.7 цм + Gorenje CT43SC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, MADE IN SLOVENIA, Сензорско управување на допир, 4 зони за готвење од кои една дупла зона и една овална проширена зона, Fish zone - идеална за големи садови, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .7.000 W, Димензии (Ш x В x Д): 59.5 x 5.4 x 52 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR