Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA BASIC, Gorenje BO 717 E
Достапност:
Шифра: 60562
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA BASIC, Gorenje BO 717 E10X + Gorenje ECT 641 BSC, Gorenje BO 717 E10 X, IconLED Вградна Фурна со вентилатор, Инокс, Push Pull копчиња на вовлекување, Капацитет 71л, 11 програми, DC+ систем Ефикасно распределување на топлината, BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето, HomeMade Plus облик на рерната, Совршен грил (PerfectGrill), AquaClean Едноставно секојдневно чистење, Динамичко ладење на рерната (DC DynamicCooking), Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Силвермат-емајл (SilverMatte), Потрошувачка на електрична енергија: 0,81 kWh (вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална), А енергетска класа, Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 цм + Gorenje ECT 641 BSC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Сензорско управување на допир, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, 4 Hi-light грејни места лево напред: 21 cm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, лево назад: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 18 cm, 1,8 kW, Hi-light грејач, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .6.500 W, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5,4 x 52 cm
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR