Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA TREND 2 - Jump, Вградна
Достапност:
Шифра: 60543
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA TREND 2 - Jump, Вградна Фурна со вентилатор IconLED серија BO735E114X, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push Pull копчиња на вовлекување, Тајмер, Капацитет 71Л., 9 програми, DC+ систем Ефикасно распределување на топлината, BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето, SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна, Совршен грил (PerfectGrill) Двоен грејач за фантастично печење, HomeMade - Решение за нерамномерното печење, Печење на повеќе нивоа истовремено, AquaClean Едноставно секојдневно чистење, Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), 1 длабока тава и решетка во рерната, Потрошувачка на електрична енергија: 0,81 kWh (вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална), А енергетска класа, Димензии (ШxВxД): 59,7 x 59,5 x 54,7 цм + Стаклокерамичка вградна плотна ECT41SC, Црна боја, Сензорско управување на допир, Тајмер, Функција за пауза, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5,4 x 52 cm
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR