Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA TREND - Gorenje BO 735
Достапност:
Шифра: 60540
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje Вграден комплет Gorenje SLOVENIA TREND - Gorenje BO 735 E11 X, IconLED Вградна Фурна со вентилатор, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push Pull копчиња на вовлекување, Тајмер, Капацитет 71Л., 9 програми, GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата, DC+ систем Ефикасно распределување на топлината, BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето, SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна, Совршен грил (PerfectGrill) Двоен грејач за фантастично печење, AquaClean Едноставно секојдневно чистење, Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Потрошувачка на електрична енергија: 0,81 kWh (вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална), А енергетска класа, Димензии (ШxВxД): 59,7 x 59,5 x 54,7 цм + Gorenje ECT 641 BSC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Сензорско управување на допир, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, 4 Hi-light грејни места лево напред: 21 cm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, лево назад: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 18 cm, 1,8 kW, Hi-light грејач, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .6.500 W, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5,4 x 52 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt