Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje Вграден комплет Gorenje BO 615 E10X фурна + Gorenje ECT
Достапност:
Шифра: 60459
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Gorenje Вграден комплет Gorenje BO 615 E10X фурна + Gorenje ECT 641 BSC плона, Gorenje BO 615 E10X, Вградна Фурна, Inox, Мултифункционална рерна - 67 Литри, Енергетска класа: A, Максимална температура на рерната: 275 °C, Механичко управување, Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб, Иноксна предна плоча, Ергономски копчиња и рачка, Осветлување, Класична шарка на вратата, Ергономски копчиња, Решетка, Длабока емајлирана тава, Жичани шини - држачи за плех, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Динамичко ладење на фурната - DC, Димензии (Ш x В x Д): 59,7 x 59,5 x 54,7 cm + Gorenje ECT 641 BSC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, Сензорско управување на допир, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, 4 Hi-light грејни места лево напред: 21 cm, 2,3 kW, Hi-light грејач, десно напред: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, лево назад: 14,5 cm, 1,2 kW, Hi-light грејач, десно назад: 18 cm, 1,8 kW, Hi-light грејач, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .6.500 W, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5,4 x 52 cm
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR