Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje ECT 322 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Цр
Достапност:
Шифра: 73023
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje ECT 322 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црна боја, Сензорско управување на допир, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Закосен раб од предната страна, 2 (Hi-Light) зони за готвење, напред: 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач, назад: 145 mm, 1,2 kW, Можност за заклучување, Заштита од деца, Сигнализација на преостаната топлина, Приклучна моќ: 7.000 W, Димензии (Ш x В x Д): 30 x 5 x 51cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it