Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux KGG6437K, Вградна стаклокерамичка плотна на гас, 60цм
Достапност:
Шифра: 72313
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux KGG6437K, Вградна стаклокерамичка плотна на гас, 60цм, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас, 4 Грејни зони, Електронско палење на копче, Носачи од гусано железо, Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt