Бренд: Zanussi
Краток опис: ZANUSSI ZEV6646FBA, Вградна стаклокерамичка плотна, Без рамка, 4
Достапност:
Шифра: 71611
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ZANUSSI ZEV6646FBA, Вградна стаклокерамичка плотна, Без рамка, 4 зони ( една дупла, една овална), контроли на допир, тајмер, автоматско брзо загревање, заклучување од деца, димензии 59x52x3.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt