Бренд: ST
Краток опис: ST BHSSEM-3010L, Superior technology, Вградна ИНОКС електрична п
Достапност:
Шифра: 71533
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BHSSEM-3010L, Superior technology, Вградна ИНОКС електрична плоча, Домино 30цм, 2 зони за готвење, механички команди, заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it