Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHKS310300 (BHKS31038), Вградна стаклокерамичка плотна на
Достапност:
Шифра: 68619
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHKS310300 (BHKS31038), Вградна стаклокерамичка плотна на гас Домино 30цм, црна, механички контролни копчиња, со 2 грејни зони 1x4цм + 1x9цм, сигорносен вентил за гас, Автоматско палење на гасот преку копче, резервни дизни, емајлирани решетки, Димензии 9.8x30x52 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it