Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHGI32100020, Вградна гасна плотна Домино 30цм, инокс, кон
Достапност:
Шифра: 68618
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHGI32100020, Вградна гасна плотна Домино 30цм, инокс, контрола на копчиња, со 2 грејни зони, Автоматско палење на гасот преку копче, А енергетска класа, Димензии 4x30x51 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt