Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHCI63306, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензо
Достапност:
Шифра: 66611
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHCI63306, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензорска, со 4 грејни зони, тајмер, заштита од прегревање, заклучување од деца, инокс рамка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt